Final Projects

AS220


Nicolas Manuel Kisic Aguirre

sejin LIM

Siron Cesar Pacheco Pereira

Zayd Wagenseil

Ryan Dean

California State University Bakersfield


Matt Chalker

William Whitaker

Roger Kassebaum

Carnegie Science Center


Liz Whitewolf

Deusto Fab Lab


Francisco Gonzalez-Quintial

Fab Lab Aachen


Marcel Lahaye

Christian Schmidt

Fab Lab Aalto


Charlie Banthorpe

Fab Lab Ajaccio


gerard bandini

Lucia Simeoni

Fab Lab Alaska


Steven Fett

Sam Guzauskas

Kai Fredeen

Kadin Feldis

Fab Lab Amsterdam


Marije Kanis

SHUNICHI MIZUGAKI

Sander van Vliet

Eva Korae

Sebastiaan Moes

Paul Groneveld

Fab Lab Bahrain


Salman Oraibi

Fab Lab Barcelona


Citlali Hernández

Joe Galea

Luiz Henrique Heins Bueno

Elia De Tomasi

Edgar Rodolfo Aguilar Arenales

Xavier Domínguez

Janaki Ranpura

Cansu Peköz

Norma Deseke

carolina vignoli garrido

Arnau Tasies

Jisun LEE

Andreas Kopp

João Leão

Donato Polignone

ELISSA SOPHIA ASSAF

Fab Lab CEPT AHMEDABAD


Tapan Betai

Rudrapalsinh Solanki

Fab Lab CIUDAD DE MEXICO


Iván Hernández Sánchez

Fab Lab Charlotte Latin


David Taylor

Ian Brauner

Richard Fletcher

Fab Lab Detroit


Vic Bell

Adesola Holmes

Halima Cassels

Fab Lab Digiscope


Jean-François Arruabarrena

Christian Simon

Vincent Dupuis

Andreas Feron

Fab Lab ESAN


Cesar Raul Alan Cruz Gutierrez

Juan Carlos Mujica Yépez

Eduardo Mogrovejo

Jorge Huang Li

Carlos Eduardo Silva Osores

JORGE VALERIO ARAOZ

Jorge Rivera

Fab Lab Frosinone


Alessandro Patrizi

Fab Lab Gregory School


Dennis Conner

Fab Lab HRW


Tobias Poppe

Fab Lab Hamamatsu


Masakazu KATO

Fab Lab Kamakura


Hideaki Monma

Yoshihiro Asano

Satoshi Kondo

Fab Lab Kochi


Muhammed Athif K.

Daniel Jeevan E.J

Arsheena E.P

Nizamudin K Y

Riyas P.K

Fab Lab Kyushu


Yuji Oki

Sho Iijima

Shinichiro Ito

Shinnosuke Irie

Kosuke Kaneko

Miki Nakazawa

Fab Lab Leon


Luis Díaz

Borja Javier Lanza Lopez

Fab Lab Madrid CEU


Maria Santisteban

María Victoria Retana Díaz

Fab Lab Madrid UE


Marta Verde Baqueiro

JOSE REAL CAMBAS

Fab Lab OULU


Antti Mäntyniemi

Juha Makela

Dorina Rajanen

Fab Lab Polytech


Gleb Miroshnik

Dmitry Ershov

Fab Lab Puebla


Edward Octavio Muñoz Sandoval

Oliver Ochoa Garcia

Elias Prado

Santiago Pérez

Luis Camacho

Alma Nallely Tirado García

Fab Lab Reykjavik


Inger Le Gué-Pelt

Þorbjörn Þorgeirsson

Árni Jón Sigurjónsson

Haflidi Ásgeirsson

Vilhjalmur Magnusson

Fab Lab Santiago


Fernando Torres

Pedro Garreton

Fab Lab Sendai


Shino Onodera

Fab Lab Seoul


HYUNGU JUNG

Heereen Shim

Hyebin Goo

Yousun Hwang

Fab Lab Shanghai


Wenyi Sun

jundi Wang

Shiyao Gu

Zhiwei Yu

Fab Lab Shenzhen


Lit Liao

HUIQI XIE

JIE LIN

Yixiao Zhang

Fab Lab Singapore


shin jen teo

Kai Chi Chan

HENDRA HENDRA

Siew Chin Yue

Yong Tze, Keith Tan

Heng_Loong Tham

Mark Ng

Steven Chew

Fab Lab TECSUP


Fabio Ibarra

Jorge Enrique Valcárcel Gonzales

Gabriela Mojoli

Roosvelth Cantaro

Fab Lab Tainan


Jia-Hao Chang

Fab Lab Taipei


Kevin Cheng

Che-Yuan JC Chang

ChangJung Tai

Fab Lab Torino


Pierluigi Vona

Stefano Galbo

stefano paradiso

Gianfranco Caputo

Marco Cassino

Fab Lab Toscana


Matteo Sirizzotti

Luca Giacolini

Flavio Lampus

Diego Dal Canto

Fab Lab Trivandrum


Sibu Saman

Puneeth Raj

Nisha Elsa Johnson

Yadu Sharon MG

Sarath SM

Nadeem Ahmed

Muhammed Jaseel P

Rashid Thattayil

Muhammed Safwan

Vishnu Easwaran E

Kavita Arora

Vinod Kumar B G

Yogi Kulkarni

Fab Lab Vestmannaeyjar


Aron Máni Símonarson

Arnar Sveinn Guðmundsson

Baldvin Búi Wernersson

Fab Lab Vigyan Ashram


Yogesh Tamhane

Akshay Goharkar

Supriya Kadam

Fab Lab XH


weijian mo

Fab Lab Yachay


Roberto Gallo

David Salvador

Diego Bustos

Carlos Moreno

GearBox


Martin Oloo

Green Fab Lab


Gregoire Durrens

G h

Aikaterini Lamprou

Guillaume Teyssié

Guillaume Teyssié

Lorain County Community College


chris rohal

Karen Hardway

Tim Bruening

Matthew Gerber

Opendot


Silvio Pietro Monticelli

Francesco Filpa

Nicola Buccioli

Matteo Devecchi

Ambhika Samsen

Ernesto Voltaggio

Daniele Baratta

WOMA/Volumes


Thomas Feminier

Roman Kutyin

Frederic Jaffres

Phonesavanh Thongsouksanoumane